Wykład pt. "Celuloza - papier czy plastik?"

2024-02-06

Zapraszamy na wykład on-line pt: "Celuloza - papier czy plastik?", który wygłosi dr inż. Natalia Bielejewska. Wykład rozpocznie się 7 grudnia 2023 r. o godzinie 11:00. Link do wykładu będzie dostępny na stronie: https://www.ifmpan.poznan.pl/fwp/. Wykład popularnonaukowy z cyklu "Fizyka Warta Poznania" współfinansowany jest w ramach projektu MEiN  „Społeczna odpowiedzialność nauki II”: POPUL/SP/0388/2023/01.

Wykład "Czy za stworzenie błysku światła można otrzymać Nagrodę Nobla? (Czyli o tym czym są attosekundowe impulsy laserowe i po co nam one?)"

2023-11-30

Zapraszamy do udziału w seminarium Wydziału Inżynierii Materiałowej i Fizyki Technicznej Politechniki Poznańskiej oraz Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Fizycznego, które odbędzie się 7 grudnia 2023 r.  o godz. 11:45. 

Dr hab. inż. Łukasz Piątkowski, prof. PP wygłosi seminarium pt. „Czy za stworzenie błysku światła można otrzymać Nagrodę Nobla? (Czyli o tym, czym są attosekundowe impulsy laserowe i po co nam one?)". Seminarium będzie transmitowane w systemie e-Meeting pod adresem: https://emeeting.put.poznan.pl/eMeeting/rys-gup-9is