Video file

Wykład "Czy za stworzenie błysku światła można otrzymać Nagrodę Nobla? (Czyli o tym czym są attosekundowe impulsy laserowe i po co nam one?)"

2023-11-30

Zapraszamy do udziału w seminarium Wydziału Inżynierii Materiałowej i Fizyki Technicznej Politechniki Poznańskiej oraz Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Fizycznego, które odbędzie się 7 grudnia 2023 r.  o godz. 11:45. 

Dr hab. inż. Łukasz Piątkowski, prof. PP wygłosi seminarium pt. „Czy za stworzenie błysku światła można otrzymać Nagrodę Nobla? (Czyli o tym, czym są attosekundowe impulsy laserowe i po co nam one?)". Seminarium będzie transmitowane w systemie e-Meeting pod adresem: https://emeeting.put.poznan.pl/eMeeting/rys-gup-9is

Wykład popularnonaukowy Prof. Avi Loeba "In search for technological interstellar objects"

2023-09-15

Serdecznie zapraszamy na popularnonaukowy wykład online pt.: „In search for technological interstellar objects„, który wygłosi Avi Loeb, profesor na Uniwersytecie Harvarda w USA. Wykład odbędzie się online w dniu 20 września br. o godz. 20.00.
Link do wykładu znajduje się na stronie konferencji: https://indico.if.us.edu.pl/event/18/page/110-public-talk-by-professor-abraham-avi-loeb