Konferencja Online Sympozjum Młodych Naukowców 2020

Komitet organizacyjny serdecznie zaprasza wszystkich Pracowników, Doktorantów oraz Studentów Wydziałów Fizyki do wzięcia udziału w VI edycji konferencji studencko-doktoranckiej Sympozjum Młodych Naukowców Wydziału Fizyki 2020. W tym roku z uwagi na obostrzenia odbędzie się ona w formie ONLINE w dniach 24 - 27 SIERPNIA 2020 NA PLATFORMIE ZOOM. Organizatorami konferencji są Koło Naukowe "Nanorurki" oraz Wydział Fizyki UW.

Konferencja ta ma na celu umożliwienie studentom oraz doktorantom z całej Polski zaprezentowania swoich wyników badań w zakresie nauk fizycznych oraz pokrewnych. Dodatkowo umożliwia ona zapoznanie się z projektami naukowymi realizowanymi na innych uczelniach oraz nawiązanie nowych kontaktów z uczestnikami z całej Polski.

W tym roku referaty ustne będą transmitowane na żywo, zaś plakaty będą omawiane podczas równoległych dyskusji z ich autorami. Liczymy, że forma online pozwoli podtrzymać integrację polskiego środowiska studentów fizyki, a wirtualne dyskusje będą równie ożywione jak podczas poprzedniej edycji Sympozjum. Ponadto harmonogram Sympozjum przewiduje wykłady na żywo zaproszonych prelegentów oraz ciekawe warsztaty online z zakresu umiejętności miękkich i nie tylko.

Rejestracja uczestników czynnych potrwa do 1 sierpnia br. za pomocą formularza https://forms.gle/WqVA7Hhpm29AuUE76 [1]. Uczestnicy bierni mogą zarejestrować się za pomocą formularza https://forms.gle/B1c9Vb91gfgGWNr39 [2]. Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie internetowej: smn.fuw.edu.pl [3] i facebookowej: https://www.facebook.com/SMNFUW/ [4].

Z wyrazami szacunku,
Barbara Śliwa
Członkini Komitetu Organizacyjnego SMN 2020

Links:
[1] https://forms.gle/WqVA7Hhpm29AuUE76
[2] https://forms.gle/B1c9Vb91gfgGWNr39
[3] http://smn.fuw.edu.pl
[4] https://www.facebook.com/SMNFUW/