Zapraszamy do udziału w seminarium Wydziału Inżynierii Materiałowej i Fizyki Technicznej Politechniki Poznańskiej oraz Oddziału Poznańskiego Polskiego Towarzystwa Fizycznego, które odbędzie się 14 maja 2026 r. o godz. 11:45 w Instytucie Fizyki WIMiFT (Sala D – ul. Piotrowo 3). Dr hab. Adam Wojciechowski, prof. UJ wygłosi seminarium pt. „Centra barwne azot–wakancja w diamencie i ich zastosowania w magnetometrii”. Seminarium odbędzie się w formie hybrydowej i będzie transmitowane w systemie e-Meeting pod adresem: https://emeeting.put.poznan.pl/eMeeting/tom-ffh-fpd-bet.
