Ogólnopolska Konferencja dla Nauczycieli Fizyki i Chemii

5 kwietnia 2019 r. w Warszawie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja dla Nauczycieli Fizyki i Chemii. Organizatorzy w szczególności zapraszają sympatyków nauk ścisłych.

Prelekcje poprowadzą: prof. dr hab. inż. Grzegorz Karwasz, dr Wojciech Glac, Dawid Łasiński (Pan Belfer), Monika Kokosza oraz założyciele zespołu naukowo-dydaktycznego „Centrum Chemii w Małej Skali”. Program konferencji obejmuje m.in.: - przykłady metod nauczania, które przyciągną uwagę uczniów, np.: nauczanie przez dociekanie, praca online, storytelling, metoda przypadków, - pomysły na pracę z uczniem znudzonym, wymagającym oraz przygotowującym się do konkursów i olimpiad, - eksperymenty z fizyki, takie jak: „Elektrostatyczny odkurzacz", „Prosty silnik magnetyczny" i „Pływające magnesy", „Leniwa równia" czy doświadczenia z maszyną elektrostatyczną.

Specjalnie dla członków Polskiego Towarzystwa Fizycznego przygotowaliśmy kod rabatowy: lekcje Aby skorzystać z rabatu należy wejść na stronę: http://bit.ly/kongresfizchem następnie w zakładkę WEŹ UDZIAŁ, po czym nacisnąć przycisk USUŃ. W miejsce kod rabatowy wpisz: lekcje Naciśnij: SPRAWDŹ - kwota zmniejszy się o 89 zł! Aby dowiedzieć więcej na temat programu oraz prelegentów - zapraszamy na stronę wydarzenia: http://bit.ly/kongresfizchem